deutsch  tschechisch
Augen auf - Zivilcourage zeigen

Grenzgang-Festival bei Myspace
Körber Stiftung

Bürgerstiftung Dresden

Deutsche Nationalstiftung

Skoda

Svijany

Tu Tejk Se Raff Wis Se Smus

Tu Tejk Se Raff Wis Se Smus – což znamená v klambujánském jazyce něco jako  „Buďte s devíti nahými  na pódiu, kterým svět něco znamená a pro všechny, co jsou na to připraveni  nachystají, z placáků, karibských virů opičí chřipky, nakažlivého cukání vysmátého obličeje a z taneční hudby na kterou lze i snimi spívat, nezapomenutelný ohňostroj“.

Poté co tato kapela již 11 let měnila, ničila a znovu stavila svět bubnami a jejich speciální směsí ze Ska,- Reggae- und Jazzlyrik, která vede k zešílení,   po dvouch velmi profesionálně neuveřejněných albech, jejichž texty se fanoušci učí nazpameť rychleji než lze tyto psát, nechala se uplně z nenadání a přispůsobena  k aktuálnímu vývoji hudbeního průmyslu unést k tomu, aby si dala ránu z milosti. Četli jste správně – je povšem, zajíc je v pytli, opice taky, na mši se zpívá, a šmitec. Na nový začátek!

Tato planeta může napjatě koukat a poslouchat, jak se jako obvykle mimořádným způsobem právě s tímto rozloučí. V tomto smyslu: Básnit, básnit, být nahý.

www.myspace.com/tutejk